Rekrutacja 2020/2021 Dokumenty szkolne Oferta szkoły Zapisy do klasy I SP O szkole Klasa sportowa w Szkole Podstawowej Tekstowa podstrona Rekrutacja do LO i BS 2021/2022

Rekrutacja

Zapraszamy do klasy I Liceum Ogólnokształcącego , w której w zakresie rozszerzonym realizujemy zajęcia z języka angielskiego, biologii i geografii. Drugim językiem obcym jest język niemiecki.  Ponadto uczniowie liceum będą brać udział w zajęciach z ratownictwa medycznego. Gwarantujemy solidne  przygotowanie do egzaminu maturalnego, co potwierdzają dotychczasowe wyniki, wysoka zdawalność egzaminu i wysokie średnie z poszczególnych przedmiotów.

Zapraszamy do klasy I Szkoły Branżowej, w której kształcimy w wybranych przez uczniów zawodach. Praktyczną naukę zawodu uczniowie odbywają w zakładach pracy na podstawie podpisanych umów jako młodociani pracownicy. Nauka trwa 3 lata i kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie organizowanym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną lub Cech Rzemiosł.

Wnioski można dostarczać do sektretariatu Zespołu Szkół w Unisławiu osobiście, pocztą tradycyjną lub on-line  na adres:  rekrutacja.zsunislaw@unislaw.pl

Zaświadczenie od pracodawcy, o przyjęciu na praktyczną naukę zawodu (oryginał z pieczątką), należy dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły.

Uwaga!!!
Informacja dla rodziców uczniów rozpoczynających naukę w Branżowej Szkole I Stopnia, którzy w roku kalendarzowym nie ukończyli 15 roku życia.

Uczniowie rozpoczynający naukę w Branżowej Szkole I Stopnia zobowiązani są do zgłoszenia się do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chełmnie celem wydania opinii w sprawie udzielenia zezwolenia na zatrudnienie młodocianego w celu przyuczenia do wykonywania określonej pracy lub nauki zawodu.
Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć orzeczenie lekarskie od lekarza medycyny pracy i zaświadczenie o ukończeniu szkoły.

Wniosek_2020_2021_LO_po_SP_-_(1)_(4).doc

Wnioski__Szkola_Branzowa_I_stopna_po_SP_2020__2021_-_Kopia_(2).doc

zaswiadczenie_-_pracodawcy.docx

PIERWSZOKLASISTOM ZAPEWNIAMY