Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół w Unisławiu!

Wszelkie uwagi dotyczące strony prosimy kierować na adres e-mail: zsunislaw@gmail.com

Oficjalny adres e-mail szkoły: zs.unislaw@unislaw.pl

• Gratulacje dla Mai Wyrąbkiewicz z 8SP, która wywalczyła 2. miejsce w etapie okręgowym 31. Olimpiady Zdrowia PCK w kategorii szkół podstawowych. 🥈

Informacja i zdjęcia: J. Chrobak-Jankierska

Dodała: E. Jacher

• Nikodem Oleksy z kl. 8 SP wrócił z tarczą z etapu powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej! Zajął tam 1. miejsce i będzie reprezentował nasz powiat podczas etapu wojewódzkiego. 🥇🏆

Wręczono również nagrodę Klarze Leśniak - zwyciężczyni eliminacji powiatowych i wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom". Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunce - p. Asi Chrobak-Jankierskiej - wielkie gratulacje! 🏆

Informacja: A. Karczewska

Zdjęcia: J. Chrobak-Jankierska

• Uczniowie klas Vb, Vc, Va, VIa i IVb pełni wrażeń i niezapomnianych chwil powrócili z dwudniowej wycieczki do stolicy.Dzień pierwszy rozpoczęliśmy spacerem z przewodniczką Olą po urokliwej Starówce i Krakowskim Przedmieściu. W samo południe obejrzeliśmy zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Popołudnie było czasem emocjonującej rozrywki w parku Hangar 646 w dzielnicy Targówek.

Informacja: K. Leśniak

Dodała: A. Wiza
  • Patryk już po raz kolejny na zajęciach rewalidacji wykonał gazetkę przy sali 22a, gdyż bardzo chętnie dba o wystrój szkolnego korytarza. Tym razem za pomocą wierszy o wiośnie i zdjęć przedstawił piękno otaczającej nas przyrody.

Tekst i zdjęcia: B. Sawina

• Informacja: M.Żmuda

Zdjęcia: U.Leba, A.Masłowska

Dodała: A.Masłowska

• Obóz językowy Euroweek’2024 zakończyliśmy pełni wrażeń i nowych umiejętności. 🇬🇧Nasz wyjazd nie byłby możliwy bez opiekunek: p. Karoliny Leśniak, p. Ani Karczewskiej i p. Emilii Górnej.

Podziękowania należą się również Urzędowi Gminy za sfinansowanie przejazdu. 🙏🏽

Uczestnicy obozu Euroweek 💚

Dodała: E. Jacher

• Dnia 29.02.2024 roku uczniowie z klas 1a i 3b pojechali do Teatru Baj Pomorski w Toruniu na przedstawienie pt.Mała Urania - Kosmiczna Podróżniczka.Przedstawienie bardzo się dzieciom podobało.Każdy wyjazd z dziećmi na wycieczkę jest dla nich dużym przeżyciem.A wyjazd do świata bajki i fantazji szczególnie.Krótka fotorelacja.

Informacja: U. Leba

Zdjęcia: U. Leba, A. Masłowska

Dodała: A. Wiza

• Dzisiejszy dzień był nie tylko niepowtarzalną szansą na sprawdzenie się w komunikacji w języku angielskim. To była także okazja, żeby pokazać swoje talenty aktorskie, taneczne, wokalne i artystyczne. A wszystko to okraszone naprawdę solidną dawką kreatywności! Dzięki Hindusowi Jamsheedowi odbyliśmy „podróż” przez Indie, poznając tamtejszą kulturę i podziwiając ich piękno.

Informacja: A. Karczewska

Fot. E. Górna